GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Porslin 16516121
nr 1651 6121
Porslin
Kina, 5 delar, delvis 1700-tal, Diameter: 10-22,5 cm. Höjd: 9 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 21 oktober 2024
kl 18:28:07
300 kr
350 kr
800 kr
1.500 kr